Magdalena Skorlińska Equestrian Marketing

Magdalena Skorlińska

Łącząc pasję do jeździectwa i marketingu, od 2020 roku współpracuje z firmami jeździeckimi, a w 2022 roku stworzyła markę Equestrian Marketing. Odpowiedzialna przede wszystkim za całościowe strategie współpracy z klientami oraz projekty kreatywne. Związana z największymi wydarzeniami jeździeckimi, takimi jak Equestrian Festival Baborówko czy Warsaw Jumping. Jej misją jest szeroko pojęta edukacja, dlatego m.in. stworzyła ebooki Equestrian Influencer i Equestrian Content oraz stale prowadzi szkolenia dla firm.


e-mail: kontakt@equestrianmarketing.pl

Kinga Kałużna Equestrian Marketing

Kinga Kałużna

Zainteresowanie do marketingu zrodziło się u niej stosunkowo niedawno. Kinga określa siebie jako osobę początkującą w tym świecie, jednak nadrabia swoim zaangażowaniem i chęcią poszerzania wiedzy. Kilkunastoletnie doświadczenie w jeździectwie pomogło jej odnaleźć się w aktualnie wykonywanej roli. Jest osobą zaangażowaną i chętną do pomocy, dlatego jej głównym zadaniem jest obsługa klienta. Kinga dba o to, aby nasi usługobiorcy zawsze byli zadowoleni z realizowanej współpracy.


e-mail: kinga@equestrianmarketing.pl

Katarzyna Pakuła Equestrian Marketing

Katarzyna Pakuła

Utalentowana fotografka, dzięki której realizowane przez nas zlecenia stają się jeszcze bardziej profesjonalne. Uzupełnia zespół Equestrian Marketing jako artystyczna dusza –  poprzez fotografię potrafi uchwycić to, co nieuchwytne. Kasia realizuje zlecenia sesji zdjęciowych, począwszy od zdjęć wizerunkowych, poprzez reportaże z wydarzeń, aż po ujęcia produktowe dla marek jeździeckich. Współpraca z Kasią pozwala nam oferować całościową organizację sesji zdjęciowych oraz obsługę wydarzeń jeździeckich.